Oameni bun, Dumitriu a dus Steaua in Champions League??? Ce naiba, inseamna care idee de fotbal. Sa dea tot ce are in el mai bun: experienta, tactica, instinct si vom lua titlul. Mi-au placut primele declaratii ale lui Titi "Steaua nu are cum sa piarda titlul, Steaua ia 9 p din 9, garantez ca i-au campionatul" Asta ne da noua incredere si yi motiveaza pe jucator.
Am avut incredere intr-un incepator ca Zenga si sa nu avem incredere in antrenorul care a stat pe banca la meciurile din Ch.League.
Sa fim optimisti!!!!!!!! ![]()
![]()
![]()
