20.05.2005 06:08
voi va credeti suporteri stelisti???prin cuvantul "suporter" se intelege persoana care sustine&incurajeaza echipa!!!voi ce faceti?????va bateti joc d cei care v-au adus gustul victoriei.....se mai intampla sa mai si piarda...mai are omu si zile proaste!!in loc sa-i incurajam sa ia cupa noi aruncam cu pietre!!nu v-a convenit Zenga...sa vedem c face Dumitru acu'??!!!!
