FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

nu-mi vine sa cred!!!!!!cik sunteti stelisti!!!!!!!!!!11

katyusha20.05.2005 06:08

voi va credeti suporteri stelisti???prin cuvantul "suporter" se intelege persoana care sustine&incurajeaza echipa!!!voi ce faceti?????va bateti joc d cei care v-au adus gustul victoriei.....se mai intampla sa mai si piarda...mai are omu si zile proaste!!in loc sa-i incurajam sa ia cupa noi aruncam cu pietre!!nu v-a convenit Zenga...sa vedem c face Dumitru acu'??!!!!