Ati muncit un an intreg ,ati tras de voi poate , am trait seri magice alaturi de voi in cupele europene , a fost fenomenal ,am invins pe actuala campioana de doua ori , bucurii si iarasi bucurii , dar...
Acuma vad ca nu va mai pasa , nu mai munciti , sunteti cazuti psihic , nu aveti taria sa va luati de nedreptati , daca e adevarat ce scrie in presa , ca Becali va injura , va scuipa , va calca in picioare si voi stati drepti , inseamna ca sunteti niste fricosi , nu o sa aveti cum sa castigati titlul niciodata daca nu sunteti barbati ... Citesc ca suporterii care merg la stadion ieri , sunt luati peste picior de jucatori , sunt bine dispusi jucatorii , cand trebuie sa ii vad ca sufera , ca se antreneaza ca niciodata , dar ei i-au suporterii peste picior.
Noi ca si fraierii o sa venim sa incurajam echipa , sa cantam pentru numele Stelei , voi cum o sa-i rasplatiti ???
Sper ca macar anul asta sa aduceti titlul acasa , sa va reveniti , pentru ca stim ca nu va pasa decat de bani , macar pentru asta sa jucati .
