Multumim W.Z pt tot ceea ce a-i facut pentru Steaua si speram ca la final sa fim campioni :?
Respect W.Z si succes in continuare.
Casa de piatra cu Raluca!
Multumim W.Z pt tot ceea ce a-i facut pentru Steaua si speram ca la final sa fim campioni :?
Respect W.Z si succes in continuare.
Casa de piatra cu Raluca!
Iti doresc sa ai parte de o cariera foarte buna si, poate, intr-o alta zi dintr-o alta lume, vei antrena din nou pe Steaua si ne vei face din nou fericiti !
bv... ai facut o treaba buna........ dar.. asa e la noi... mereu antrenorul e bagat in **** ![]()
ce mai mentalitate avem si noi ![]()
Walter va ajunge un antrenor mare, pentru ca a dovedit-o ca e un antrenor mare!!! Eu sunt sigur ca si jucatorilor le pare rau....Nu mai era nimeni care sa-i injure, care da randament era titular, etc....
Vom vedea in continuare ce se va-ntampla si atunci sper ca sa nu ne para mai rau decat acum!!
Te iubim Zenga chiar ai facut ceva pentru Steaua si noi nu vom uita asta niciodata
CAMPIONATUL ESTE AL TAU
Walter Zenga a afirmat că este mai suparat pentru faptul că fanii stelisti sunt tristi, decit că a fost demis de la conducerea tehnică a formatiei din Ghencea. "Iubesc Steaua si voi ramane toată viata suporterul ei. Am fost lovit in Cotroceni de fanii Stelei. Sunt mai suparat că las fanii tristi, decat că am fost demis de la Steaua. Îmi pare rau că suporterii sunt suparati pe mine", a spus Zenga.
acest om nu merita un asemenea tratament , a facut tot posibilul cu acest lot , mai mult nu poate...jucatori obositi , jucatori care nu le pasa de campionat ,
Multumim Walter Zenga , pentru noi esti un mare antrenor si dupa ce pleaca Gigi , sa vi inapoi!
BRAVO Walter Zenga!CEL MAI BUN ANTRENOR PE CARE L-A AVUT Steaua PANA ACUM!
Ioan Andone,Cosmin Olaroiu si Walter Zenga sunt cei mai mari antrenori din campionatl nostru.faza e ca peste conduceri nu se trece si deci fie el antrenorul cat de mare si de bun n-are ce face cand boii din conducere care isi tin fundurile in masini bengoase si dupa birouri pe care le schimba lunar.
cinste celor mai sus mentionati pentru ca au demonstrat ca se poate.pacat de ce i se intampla lui Walter.
Bah,Walter Zenga e cel mai prost antrenor care l-am vazut vreodata!Il baga pe HANDICAPATUL de Litu titular si pe Nicolita ala care nu da o centrare ca lumea!L-a scos pe Dinita care jucase f. bine!Bine ca a plecat!Multumim doar pentru ca ai dus Steaua asa departe in Cupa UEFA dar si aici jucatorii au avut rolul principal!Zenga se gandea deja unde va pleca la vara si neglija pe Steaua.Forza Titi!Oricum castigam titlul si fara Zenga! :x
Bah,Walter Zenga e cel mai prost antrenor care l-am vazut vreodata!Il baga pe HANDICAPATUL de Litu titular si pe Nicolita ala care nu da o centrare ca lumea!L-a scos pe Dinita care jucase f. bine!Bine ca a plecat! :x
Taci, ma, din gura :evil: :evil: Nu ai nimic in comun cu fotbalul :evil: Daca Zenga era asa cum il vezi tu Steaua nu ajungea Steau in 1/8f UEFA, si nu era pe primul loc cu 3 etape inainte de final, cu toate ca echipa nu joaca nimic de 12 meciuri :evil: Ai inteles, ma, specialistule? :evil: cauta alt sport despre care sa-ti dai cu parerea :!: :evil: De ex. ciclism, golf, sah, dame, inot. Sunt sporturi mai usor de inteles, mai accesibile pentru IQ-ul tau :evil: :evil: :evil: :evil:
Bah,Walter Zenga e cel mai prost antrenor care l-am vazut vreodata!Il baga pe HANDICAPATUL de Litu titular si pe Nicolita ala care nu da o centrare ca lumea!L-a scos pe Dinita care jucase f. bine!Bine ca a plecat! :x
Taci, ma, din gura :evil: :evil: Nu ai nimic in comun cu fotbalul :evil: Daca Zenga era asa cum il vezi tu Steaua nu ajungea Steau in 1/8f UEFA, si nu era pe primul loc cu 3 etape inainte de final, cu toate ca echipa nu joaca nimic de 12 meciuri :evil: Ai inteles, ma, specialistule? :evil: cauta alt sport despre care sa-ti dai cu parerea :!: :evil: De ex. ciclism, golf, sah, dame, inot. Sunt sporturi mai usor de inteles, mai accesibile pentru IQ-ul tau :evil: :evil: :evil: :evil:
Sah ?! Nu te supara, dar daca afirmi asa ceva nu esti cu nimic superior in materie de IQ fata de cel pe care-l critici !!!
Altfel, eu sustin ca Zenga e un antrenor de valoare.
Bah,Walter Zenga e cel mai prost antrenor care l-am vazut vreodata!Il baga pe HANDICAPATUL de Litu titular si pe Nicolita ala care nu da o centrare ca lumea!L-a scos pe Dinita care jucase f. bine!Bine ca a plecat! :x
Taci, ma, din gura :evil: :evil: Nu ai nimic in comun cu fotbalul :evil: Daca Zenga era asa cum il vezi tu Steaua nu ajungea Steau in 1/8f UEFA, si nu era pe primul loc cu 3 etape inainte de final, cu toate ca echipa nu joaca nimic de 12 meciuri :evil: Ai inteles, ma, specialistule? :evil: cauta alt sport despre care sa-ti dai cu parerea :!: :evil: De ex. ciclism, golf, sah, dame, inot. Sunt sporturi mai usor de inteles, mai accesibile pentru IQ-ul tau :evil: :evil: :evil: :evil:
Sah ?! Nu te supara, dar daca afirmi asa ceva nu esti cu nimic superior in materie de IQ fata de cel pe care-l critici !!!
Altfel, eu sustin ca Zenga e un antrenor de valoare.
Ma scuzi, de fapt sunt un mare iubitor de sah, am facut si sah profesionist la viata mea, am fost o tinara speranta, dar m-am stins. Sahul a fost o greseala in lista de mai sus.... m-au luat degetele pe dinainte
O greseala, atita tot. Scuze
Ioan Andone,Cosmin Olaroiu si Walter Zenga sunt cei mai mari antrenori din campionatl nostru.faza e ca peste conduceri nu se trece si deci fie el antrenorul cat de mare si de bun n-are ce face cand boii din conducere care isi tin fundurile in masini bengoase si dupa birouri pe care le schimba lunar.cinste celor mai sus mentionati pentru ca au demonstrat ca se poate.pacat de ce i se intampla lui Walter.
Mama, ce bine ma simt ca l-ai pus pe Ando pe primul loc, sau era alfabetic? :roll:
8)
Zenga a declarat ca el va ramane suporterul Stelei! sper sa se tina de cuvant!!
in rest ii urez numai bine si sa nu creada ca noi suntem cumva suparati pe el!! este si va ramane unul dintre antrenorii pe care io ii respect total!!
FORZZA Walter!!
sorinb are dreptate.Zenga e un antrenor foarte prost si a facut un bine Stelei prin plecarea lui.Cu Titi sigur castigam campionatul.le dam clasa bacaului diseara.FORZA Steaua!!!!!!!
sorinb are dreptate.Zenga e un antrenor foarte prost si a facut un bine Stelei prin plecarea lui.Cu Titi sigur castigam campionatul.le dam clasa bacaului diseara.FORZA Steaua!!!!!!!
Asa e... la fel de prost e si Mourinho. Cu Dumitriu sigur ar fi luat Chelsea Champions League...
Hai las-o. Ok Zenga nu e cel mai inteligent tip pe care l-am vazut in fotbal, dar nu se compara in materie de prostie cu Gigi B. Iar daca vrei sa vorbim despre antrenori incompetenti, e suficient sa te uiti la alti "tehnicieni" din Divivzia A, nicidecum la Zenga.
Problema lui Zenga e ca e prea orgolios, si ca nu e pupinciurist. Atata. Restul sunt povesti.
unde e Zenga orgolios ma??
daca era orgolios pleca de mult si nu i-ar mai fi pasat de nimeni si nimic!! dar el a luptat si a incercat totul!! :roll:
dar orice om si-ar baga picioarele dupa un anumit timp!
pt sorinb si radoi6 : mai bine calculati-va IQ-ul vostru!! e o nesimtire sa vb. asa de antrenorul care ne-a dus in europa!
CASA DE PIATRA!
Multumim Zenga!

Multumim pentru tot Walter!