FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Acum la National TV Mustata in direct

Adi19.05.2005 14:26

La miezul problemei: Chitea, Cartianu, un sef al jandarmeriei si LIDERUL GALERIEI STELISTE: Gheorghe MUSTATA :lol:

SSK19.05.2005 14:40

Va spun de pe-acum : nu va uitati la emisiune, pentru ca vi se va face rusine ca un astfel de personaj e "liderul suporterilor stelisti" :x Si stiti ce e cu adevarat tragic ?!? Ca in fond, el ar avea dreptate, dar e atat de prost incat nu va sti sa-si sustina punctul de vedere...

SSK19.05.2005 14:45

Cand spun ca ar avea dreptate, ma refeream in comparatie cu jandarmii ! Altfel, stim cu totii cine-l plateste pe "liderul nostru" :evil:

reddog19.05.2005 15:20

Sa inteleg ca atmosfera la Steaua e din ce in ce mai incendiara.Nimeni nu se mai intelege cu nimeni. Acum cateva etape radeati de noi (cand cainii nu mai veneau in Groapa sa isi incurajeze echipa), iar acum uite unde ati ajuns, la un punct de noi.

SSK19.05.2005 15:36

La voi, problema cu spectatorii e deja cronica... Voi si cand ati luat campionatul nu aveati decat 5-7000 de oameni la meciuri. Noi, in schimb, cu toate scandalurile, am umplut ieri Cotroceniul !

reddog19.05.2005 15:42

Nici chiar asa SSK. Nu avem asa multi suporteri, dar nu are relevanta acum.

Padrese19.05.2005 16:28
LIDERUL GALERIEI STELISTE: Gheorghe MUSTATA :lol:

:lol: :lol: :lol:

Nu ma astept la prea multe de la el

reddog19.05.2005 17:29

Si tu abia acum te-ai trezit? :roll:

The Flyer20.05.2005 03:43
Nici chiar asa SSK. Nu avem asa multi suporteri, dar nu are relevanta acum.

 

mare dreptate ai!sunt mult mai putini! :D

reddog20.05.2005 15:28

Da, sunt mult mai putini la meciurile la care se protesteaza impotriva conducerii, protest pe care voi nu prea il intelegeti. Veniti cati mai multi la stadion, poate azi maine face MM sala de antrenament pentru Local Combat din voi.