La miezul problemei: Chitea, Cartianu, un sef al jandarmeriei si LIDERUL GALERIEI STELISTE: Gheorghe MUSTATA :lol:
La miezul problemei: Chitea, Cartianu, un sef al jandarmeriei si LIDERUL GALERIEI STELISTE: Gheorghe MUSTATA :lol:
Va spun de pe-acum : nu va uitati la emisiune, pentru ca vi se va face rusine ca un astfel de personaj e "liderul suporterilor stelisti" :x Si stiti ce e cu adevarat tragic ?!? Ca in fond, el ar avea dreptate, dar e atat de prost incat nu va sti sa-si sustina punctul de vedere...
Cand spun ca ar avea dreptate, ma refeream in comparatie cu jandarmii ! Altfel, stim cu totii cine-l plateste pe "liderul nostru" :evil:
Sa inteleg ca atmosfera la Steaua e din ce in ce mai incendiara.Nimeni nu se mai intelege cu nimeni. Acum cateva etape radeati de noi (cand cainii nu mai veneau in Groapa sa isi incurajeze echipa), iar acum uite unde ati ajuns, la un punct de noi.
La voi, problema cu spectatorii e deja cronica... Voi si cand ati luat campionatul nu aveati decat 5-7000 de oameni la meciuri. Noi, in schimb, cu toate scandalurile, am umplut ieri Cotroceniul !
Nici chiar asa SSK. Nu avem asa multi suporteri, dar nu are relevanta acum.
LIDERUL GALERIEI STELISTE: Gheorghe MUSTATA :lol:
:lol: :lol: :lol:
Nu ma astept la prea multe de la el
Si tu abia acum te-ai trezit? :roll:
Nici chiar asa SSK. Nu avem asa multi suporteri, dar nu are relevanta acum.
mare dreptate ai!sunt mult mai putini! ![]()
Da, sunt mult mai putini la meciurile la care se protesteaza impotriva conducerii, protest pe care voi nu prea il intelegeti. Veniti cati mai multi la stadion, poate azi maine face MM sala de antrenament pentru Local Combat din voi.