19.05.2005 14:18
Nu a meritat conducerea asta imputita, cu fecala de Becali in frunte, asa un antrenor nobil si cu caracter ca Walter Zenga.
Imi pare NESPUS DE RAU PENTRU Zenga. UN STELIST ADEVARAT!
Nu a meritat conducerea asta imputita, cu fecala de Becali in frunte, asa un antrenor nobil si cu caracter ca Walter Zenga.
Imi pare NESPUS DE RAU PENTRU Zenga. UN STELIST ADEVARAT!
Caracter, ce sa mai spun...Stii ca era sa se ia de un suporter stelist dupa meciul cu Nationalul? Nu uita ca nu Becali a antrenat echipa, nu el a fost coordonatorul tehnic al jucatorilor vostri. Trebuie sa recunosti ca Walter isi cam iesise din mana in ultimele etape. Ceea ce v-a costat cam multe puncte, nu ca mi-ar parea mie rau... :wink: