Mi`am permis sa deschid acest subiect pt totzi cei care iubesc Steaua....d 4 ani nici un trofeu..decat acea supercupa...c inseamna pt noi suporterii un nou esec???privim cum pierdem un nou titlu....c credetzi voi k ar insemna acest lucru???
Mi`am permis sa deschid acest subiect pt totzi cei care iubesc Steaua....d 4 ani nici un trofeu..decat acea supercupa...c inseamna pt noi suporterii un nou esec???privim cum pierdem un nou titlu....c credetzi voi k ar insemna acest lucru???
In mod normal, daca suporterii ar fi organizati intr-o asociatie, macar pe Bucuresti, daca nu nationala, pierderea titlului s-ar lasa cu proteste de amploare impotriva vinovatului principal, cibanul Becali. Cand spun asociatie nu ma gandesc nici la Peluza Nord, nici la Sud, ma gandesc la simpli suporteri uniti de aceleasi credinte.
Cum insa suporterii Stelei nu sunt organizati decat la nivel mic (grupuri in peluze) probabil in cazul pierderii titlului ar fi doar o mare tristete. Atat
George, spune-mi si mie care suporteri (adica ai carei echipe) sunt organizati cum spui tu.
Suporterii echipelor engleze
George, nu-i uita pe ai spaniolilor ! Celebrii "socios", care sunt si actionari la club si voteaza presedintele... Cat mai avem pana acolo ! :cry:
Eu ma refeream la noi, nu vorbeam despre fotbalul adevarat...
parca rrapidistii...