Gigi a lasat intrarea libera...de bun ce este el ???? "DACA EU LAS ACUM INTRAREA LIBERA NU MAI AU MOTIVE SA INJURE CA EI VIN LA SPECTACOL PE BANI MEI SA IJURE?" asta e ori tampit ori nebun , ce trebui sa facem sa-i multumim ? Omul asta nu prea intelege ce vrem noi si ca nu ne poate cumpara pe toti va cer si voua parerea petru sambata seara cum ar trebui sa reactinam ?
DAR EU ZIC CA TREBUI RAZBOI CIVIL SA SCAPAM DE ASTA SI INCEPUTUL POATE INCEPE SAMBATA
