FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

In Ce Ziar Aveti Incredere?

Geo Stelistul28.02.2008 20:08

In ziare se scriu multe minciuni despre Steaua, numai in ultima saptamana au fost cu zecile. In care ziar aveti cea mai mare incredere?

cRiss4Steaua28.02.2008 20:18

incredere totala nu am in niciun ziar .. toate ziarele de sport din Romania spun doar minciuni pentru a atrage interesul publicului... de foarte multe ori intrec masura..

stelistu_629.02.2008 08:48

Subscriu.

Nu poti avea incredere, in ziua de azi...

Dragoshel29.02.2008 08:54

Buftea news :)

Fane_casieru'29.02.2008 09:12

Ziarul Financiar.

steaua_gloria29.02.2008 11:49

N-am incredere in ziarele sportive. Au legaturi cu televiziunile, care au niste stiri din sport de tot kktu.

yo_marius29.02.2008 11:52

Libertatea, Click si Can-Can :thumbup:

AdiM29.02.2008 12:06

Si sa nu omitem Atac :worthy: btw, asta mai exista? :unsure:

MoWeed29.02.2008 12:29

Nici unul...

Azzido29.02.2008 14:03

Penthouse ?

Se pune daca e revista ? :unsure:

dr.adrian929.02.2008 14:16

ziarul scanteia :-))

john_8629.02.2008 15:02

ziarul ziarul :)) nu mai am incredere in nici un ziar de sport din Romania, si il detest in mod special pe horia ivanovici, care cauta numai scandal si face un eveniment national din orice bass pe care o scapa Mutu. plus ca mai si inventeaza la greu. asa ca, singurul loc in care citesc despre sport e fcsteaua.ro

dee29.02.2008 15:11

In general sunt o devoratoare de ziare, reviste etc. cu toate ca sunt constienta ca marea majoritate a stirilor sunt fabulatii. Citesc ziarele de sport, insa intotdeauna verific veridicitatea stirilor, cautandu-le si prin alte surse de informare, pentru ca, recunosc, n-am incredere totala. Mondenitatile le savurez,cu toate ca stiu ca sunt inventii, insa cui nu-i place barfa?! :) Aveam cat de cat incredere in sectiunile "economic" si "administratie" ale ziarelor, insa de cand am avut surpriza neplacuta de a-mi vedea afirmatiile denaturate prin ziare, nu mai am absolut deloc incredere in ceea ce se scrie. Deci, toata presa e o simpla vanzatoare de iluzii si confuzii. Ar fi trebuit sa facem un sondaj: ce ziar credeti ca fabuleaza(minte) mai mult si nu in care ziar avem incredere!

Joga Bonito29.02.2008 15:37

Romania Libera si L'Equipe.

Azzido04.03.2008 19:53
singurul loc in care citesc despre sport e fcsteaua.ro

sa nu ai incredere in aia, mi-a zis mie un prieten care are un amic ca sunt vanduti lui Jiji.

i-a mituit cu alune de firma si cola fabricata in Pipera (pe stanga)

au aratat si la teve, serios :naughty:

Yoyoyoi04.03.2008 20:29

Foarte interesant este faptul ca toti care au scris aici zic ca nu au incredere in nicio publicatie, dar de votat s-a votat :)

 

Oricum, o sa sparg eu gheata si zic ca am incredere cel mai mult in Onlinesport. Si la fel ar trebui sa faceti si voi ;)

 

PS> Onlinesport nu e ziar.

yo_marius04.03.2008 21:52

P.S. cica e ziar on-line... :thumbsup:

Bodanel05.03.2008 07:38

Nici unul.

JDERUL05.03.2008 08:46

De obicei,cand un anumit eveniment imi starneste curiozitatea incerc sa obtin informatii din cat mai multe publicatii care-l trateaza si apoi,lasand la o parte subiectivismul autorilor,incerc sa-mi fac singur o opinie.

Dar si opinia mea poate fii subiectiva! Nimeni nu este depozitarul adevarului absolut si este greu sa ai o pozitie impartiala asupra unui eveniment atunci cand nu participi direct la consumarea lui.

c.ronaldo1705.03.2008 15:27

Nu am incredere in nici unul, dar le urmaresc zilnic pe toate. :wall:

rosky13.08.2008 22:22

nu am incredere in nici un ziar fiinca toatae au favoriti de moment ..dar incerc zi de zi sa le urmaresc pe toate