19.05.2005 05:56
rusineeeeee :x la ce sa jucat aseara,imi este si jena sa mai ies din casa.Nu meritam titlul si cu asta basta.Imi pare rau pentru Zenga care este un om de caracter dar expresia "cine vrea spectacol sa mearga la circ"ma dat pe spate.,Aum se vede unde a ajuns cu tactica lui de rahat,folosind expirati ca Dica,tiganul ala de Nicolita,Litu care parca se crede la balet,........pai cu asemenea panarame vrem titlul si sa intram in Europa?Ii intereseaza doar banii si atat,noi pt ei fiind niste coate goale cre nu avem altceva de facut decat sa ne uitam la ei cum mimeaza ceea ce cred ei ca joaca.Pacat de tricoul pe care il poarta si care nea adus atatea bucurii."ADIO TITLU" :cry:
