27.02.2008 11:12
Vreau sa ma inscriu si eu in asociatzie dar nu pot completa formularul
Vreau sa ma inscriu si eu in asociatzie dar nu pot completa formularul
probabil ca iti trebuie un cititor de pdf-uri. il gasesti AICI
downloadeaza cititorul si apoi incearca din nou cu formularul.