FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Help

madutzu0727.02.2008 11:12

Vreau sa ma inscriu si eu in asociatzie dar nu pot completa formularul

yo_marius27.02.2008 11:17

probabil ca iti trebuie un cititor de pdf-uri. il gasesti AICI

 

downloadeaza cititorul si apoi incearca din nou cu formularul.