Continuua terfelirea marilor glorii STELISTE! A fost Hagi,acum Lacatus. Ar fii fost si nea Emy daca musca momeala in toamna.Si toate au un singur scop si anume: nimeni nu a facut mai mult pentru Steaua decat el,marele conducator,finantator,antrenor,poate si viitor jucator( in vara ii incoltise si aceasta idee,daca va aduceti aminte),omnipotentul,omniprezentul si atotstiutorul jjjjj!
O eventuala clasare pe locul doi in campionat,trebuie musai sa i se datoreze lui,nu vreunui antrenor sau jocului echipei.Rezolva el intr-un fel sau altul! Viitorul antrenor va veni la sfarsitul campionatului si ne va servi un spici de marunt secretar de partid care va mentiona faptul ca reralizarile ,,colectivului"nu ar fii fost posibile daca nu primeau ,,indicatii pretioase"din partea ,,mintii luminate"! Si ca veni vorba,cred ca urmatorul ,,tehnician"pe banca Stelei va fii Adi Ilie,nu de alta,dar daca o(l)isorul e tot ocupat cu mulsul camiloilor,alta marioneta mai buna nu prea ar fii la indemana intr-o astfel de situatie ,,de criza".In acest sens,sambata,la o interventie incadrul unei emisiuni a postului TV,,Sport. ro",marele ,,sambelan"Argaseala a lasat sa-i scape ,,porumbelul":Adi Ilie e un foarte bun tehnician si un profesionist desavarsit!? Imediat a realizat gafa facuta si a incercat sa dreaga busuiocul spunand ca se referea la talentele de cantaret vocal si de cameraman ale acestuia.
Sa ne ajute Dumnezeu sa ma insel!