cred ca asa trebuie intampinati acasa "ciulumele noastre". la meciul cu national in spatele meu la un rand era rachita si l-am intrebat cine il tine pe Dica in echipa? raspunsul a fost "mhemhe". cat sa mai suportam? oare nu putem lua nici campionatul? cred ca in conducerea Stelei nu exista onoare! spun asta pentru ca la sfarsitul meciului, la intrarea in tunel Zenga i-a aratat obrazul lui Cristi Munteanu, iar acesta i-a aratat cinci degete ca sa-l faca sa inteleaga ca asa au jucat si cu Dinamo.
pentru mine asta inseamna ca s-a incercat o intelegere, iar cand IMPOTENTA noastra ne-a dovedit din nou ,le aratam obrazul ca nu s-au dat la o parte!
rusine!!!!RUSINE!!!
