FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

IMPOTENZA NOASTRA=CAMPIONATUL LOR

Adi18.05.2005 15:20

Ne auto-distrugem!!!! Pierdem un campionat ce parea castigat. Incepem sa ne obisnuim ca va mai fi un an fara trofee in Ghencea. Se alege praful de noi. Jucam la intimplare, nu aratam nici 30% din jocul pe care il aratam in toamna. Ne arata toti cu degetul. In fiecare zi numai scandal la Steaua. Ce mai... suntem penibili!!! Ultima victorie STRALUICITA a Stelei, a fost victoria cu Valencia, de atunci au trecut 3 LUNI si am obtinut doar victorii si puncte norocoase. Trebuie sa fim multumiti ca inca suntem pe primul loc. Nu stiu citi dintre voi realizeaza ca daca rapidul nu egala in min.90 cu Dinamo, Steaua era acum pe 2 si titlul era pierdut in proportie de 100%, asta e avem si noi o sansa la titlu: sa cistigam toate meciurile, dar nu cred ca batem Timisoara=> titlul ajunge la Dinamo.

Bogdan4Steaua18.05.2005 18:44

Imi pare rau sa o spun, dar cred ca vom avea probleme si etapa viitoare. Asta pentru ca jucam pe bune si momentan nu putem bate nici Bacaul.

reddog19.05.2005 11:58

Asta ce e? Gluma zilei? Nu bateti echipa care v-a cam dat putini jucatori. Presupun ca si cu Poli pierdeti, ca doar se joaca corect, nu?