FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC National - Steaua

Nero18.05.2005 14:14

Gol National si ma indoiesc ca vom mai egala :x

 

Sa ne fie rusine !!

Alecu18.05.2005 15:06

sa le fiiiieeeee rusine lor celora care nu ne lasa odata in pace sa castigam si noi un campionat ca dp cum vede anul asta nu mai luam nimic!rusine mare fratilor si inca o sa mai avem parte de jocuri din astea pana la final stati linistiti!s-a mai dus un titlu!!!!!!

reddog19.05.2005 11:53

Din pacate pentru noi, luati, ca nu prea mai are cine sa va opreasca...