FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Schalke 04

razvan_stelist200722.02.2008 21:00

Aici admiratorii echipei germane Schalke 04 isi pot exprima opinia despre evolutiile jucatorilor.

dr.adrian922.02.2008 22:05

schalke 04 die scheiße aus dem revier!!!!!!!!!!!!!1

razvan_stelist200709.05.2008 21:04

croatia si-a anuntat lotul pentru euro 2008,iar decarul lui schalke-ivan rakitic face parte din lot