16.05.2005 23:48
Bai fratilor voi ati vazut cum se uitau jigodiile alea de jandarmi la boxerul ala de MM?Daca un suporter ar fi atacat un oficial cred ca era jucat in picioare de gaborii aia imputiti.
Bai fratilor voi ati vazut cum se uitau jigodiile alea de jandarmi la boxerul ala de MM?Daca un suporter ar fi atacat un oficial cred ca era jucat in picioare de gaborii aia imputiti.
Si-au consumat energia in Decembrie...