FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Jandarmi imputiti

reghe16.05.2005 23:48

Bai fratilor voi ati vazut cum se uitau jigodiile alea de jandarmi la boxerul ala de MM?Daca un suporter ar fi atacat un oficial cred ca era jucat in picioare de gaborii aia imputiti.

elvis18.05.2005 12:04

Si-au consumat energia in Decembrie...