FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

[rezolvat][logistica] Trimis Card Foto Prin Posta

lbj20.02.2008 00:22

Salutare, trebuie trimis cardul foto cumparat acum cateva zile, pe adresa castigatorului concursului. Probabil trebuie cumparata o cutie, sau un plic pentru trimis colete. Deci, cine are timp de la logistica, sa ia legatura cu mine ca sa ii inmanez cardul si adresa pe care trebuie trimis.

 

Termen limita: 22 februarie data postei

bodanelu20.02.2008 07:34

rog un coleg de la logistica sa se ocupe el. Eu momentan sunt in provincie si nu pot sa ma ocup.

lbj22.02.2008 21:14

done