20.02.2008 00:22
Salutare, trebuie trimis cardul foto cumparat acum cateva zile, pe adresa castigatorului concursului. Probabil trebuie cumparata o cutie, sau un plic pentru trimis colete. Deci, cine are timp de la logistica, sa ia legatura cu mine ca sa ii inmanez cardul si adresa pe care trebuie trimis.
Termen limita: 22 februarie data postei
