16.05.2005 08:20
VA INDEMN si VA IMPLOR PE TOTZI ! La meciul din weekendul viitor sa mergem totzi in SUUUUD ! SA-L UMPLEM si SA NE INCURAJAM ECHIPA ! uitatzi linku asta : http://www.fcsteaua.ro/audio/ intratzi, downloadatzi fisierul audio si invatzatzi cantecele de acolo mai ales ce-l cu : Ciobanul, LA **** Ciobanul ! GIGIIIII BECAAAAALIIII, LA **** GIGIII BECAAAALI !
