FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

PENTRU TOTI STELISTII O INTREBARE

4ZA STEAUA16.05.2005 07:53

DACA DUPA SCANDALUL DIN CANTONAMENT INTRE Neaga SI Hamutovski, CEI DOI AU FOST INLATURATI, CU TOATE CA ERA NEVOIE DE EI, PENTRU ACEST MHE MHE NU AR TREBUI APLICATA ACEIASI MASURA??????? :?:

EU CRED CA DA!!!!

SAU DE AR FI IERTAT MHE MHE, SA FIE IERTATI SI CEI DOI SI ADUSI INAPOI, DE EI CHIAR AM AVEA NEVOIE!!!

4ZA Steaua 4EVER!!!!!!!!!!!!

SHAYAN16.05.2005 08:06

100% de acord cu tine :!:

ar fi aproape echitabil,desi....ce a facut Meme.....,dar pentru Hamu si Neaga ,s-ar merita.Numai ca Meme este mieluselul drag al lui Becali asa ca nu o sa pateasca nimik,iar in plus daca lui Becali ii pasa de parerea suporterilor,nu i-ar fi dat de prima data pe cei 2.

reddog19.05.2005 11:22

Pe cei doi nu ii mai vedeti voi pe la Steaua...

Iar lui Gigi putin ii pasa de voi, suporterii, cred ca a si spus-o odata.