FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Rezultate Testari

i0nutz8318.02.2008 10:06

1. foci_mike -

2. ciocanu86 9.5

3. gh_st_24 * 10

4. yzerman_parazitu 9.5

5. pauleta_1984 10

6. new1gogo * -

7. sory_2812 * 8

8. buli2buli 9

9. turcu_alex10 -

10. wanksta_ciumi -

11. cozo1983 * 10

12. zmarius_88 10

13. drlv85 * 10

14. hutanionut * -neprezentat

15. badboy_steaua 10

16. s3rgyu_adriano_13 * 9

17. meph_frumossu 9

18. i_play_fifa -

19. TazMaNia_Bv 10

20. Danny_racari92 * -9

 

Userii marcati cu bold si culoare rosie au fost admisi in campionat !

 

Rezerve: buli2buli, meph_frumosu, danny_racari92 (in aceasta ordine)

*drlv a primit 10, insa pentru moment nu are ip real; in cazul in care vom avea useri retrasi/exclusi in primele 5 etape vom lua in discutie si cazul lui

B33KTA18.02.2008 12:37

astept viza spre divizia B :steagsimplu:

bafta tuturor in campionat .

klaus_e8918.02.2008 12:45
:(((kta :((( poate ai mai mult noroc data viitoareee :(((
Sergyu1618.02.2008 14:30

O mare prostie. Ati zis ca cei vechi aveau prioritate. Da de unde...Trebuia sa fi primit si eu o nota, si o explicatie pertinenta pentru rezultatele acestor testari. Numai bine...

BADboySteaua18.02.2008 15:33

Bine v-am gasit............... fular-campionii ....Bafta tuturor in campionat!!!

i0nutz8318.02.2008 15:57

@sergyu16: scuze, greseala a fost a mea. Ai primit 9 de la roby, dar din neatentie am omis sa iti trec nota in tabelul de mai sus. Au fost mai multe criterii in baza carora cei care v-au testat v-au acordat calificativele: seriozitate, conexiune, joc, etc.

Sergyu1618.02.2008 16:00

Si atunci as fi rezerva inaintea lui Danyracari??? El vad ca are -9.

i0nutz8318.02.2008 16:13

Se pare ca ai noroc ;) Nu stiu cum am unit .txt-urile cu rezultatele de la testari, cert e ca le-am cam incurcat. hutanionut nu s-a prezentat, deci locul pe care i-l atribuisem nu se justifica. Asadar, sergiu esti on :)

Sergyu1618.02.2008 16:41

Huuhhhh.Chiar imi doream mult sa intru. Rasuflu usurat.... :tongue: Abia astept...

Dany's18.02.2008 16:45

Da cine nu isi dorea.........nu mai zic nimic stiu de ce

Sergyu1618.02.2008 16:52

@Dany As vrea sa stiu si eu ce insinuezi. Tu poti crede ce vrei. Cred ca este un forum serios si nu cred ca se apasa pe butoane ca sa zic asa :tongue:

i0nutz8318.02.2008 16:54

@Dany's: Nu ai avut cele mai bune referinte de la tester, dincolo de nota obtinuta. Eu nu am facut decat sa centralizez rezultate si, e drept, sa testez cativa oameni. Dupa cum se poate observa, eu i-am "trecut" pe toti cei care i-am avut la dispozitie, deci care au binevoit sa ma caute si sa aiba jocul instalat. Asa ca, pe viitor bagati-va primii la inscrieri, ca dupa cum se vede aveti cele mai mari sanse ;)

 

@Sergyu: se apasa si aici pe butoane, dar nu pe multe ;)

Dany's18.02.2008 17:33

Deci daca asa e cel care testeaza e Stelist?????????????

Cine a calificat Steaua dupa 10 ani in CL(antrenorul)??

Am raspuns Olaroiu......iar el nuuu Zenga,mie se pare mie sau nu mai stiu ca Olaroiu era pe banca in dubla cu Standard Liege.Ce mai ai de zis???

Hai ca sa va testez eu pe voi sa vad ce stiti despre Steaua

@Sergyu In primul rand succes in campionat si in al doilea rand nu insinuez decat adevarul;) :happy:

i0nutz8318.02.2008 17:36

@dany's : chiar trebuie sa repet ? au fost multe criterii care s-au luat in considerare pentru nota finala. Impaca-te cu ideea ca altii au fost mai buni si incearca data viitoare. Discutie incheiata !

 

LE: Nu incerca sa induci lumea in eroare. Intrebarea a fost: cu ce antrenor s-a calificat Steaua in primavara europeana dupa 10 ani (2004-2005).

RobYnho18.02.2008 17:41

RobY 29: care antrenor a calificat Steaua in primavara europeana dupa 10 ani

RobY 29: ?

danutz danutz: Olaroiu

 

Deci nu ma refeream la UCL ...

Dany's18.02.2008 17:44

Discutie incheiata dupa cum a zis Ionutz P.S n-am nick-ul danutz danutz,dupa ce ca m-ai plimbat 5 zile mai ai curaj sa vorbesti RUSINE!!! Neseriosule

P.S. Scuze Ionutz si roby dar esti cam mistocar atat si m-am enervat rau de tot,am lamurit cu I0nutz pe mess totul numai bine in campionat si sorry de Offtopic,si roby fii un pic mai serios ca-ti sta bine

i0nutz8318.02.2008 17:47

@dany's: incearca sa iti controlezi vocabularul.. Adauga-ma pe mess si discutam acolo.. Si asa ceea ce faci tu aici se numeste offtopic.

GOD18.02.2008 18:06

Pai nici in UCL nu am fost in Primavara,in UEFA a fost cand am intalnit Valencia in saisprezecimi.dar nu a trecut 10 ani:|

i0nutz8318.02.2008 18:13

Avertisment GOD pentru offtopic si superficialitate.

 

Roby se referea la revenirea Stelei in primavara europeana dupa "o pauza" de 10 ani, fapt petrecut in februarie 2005. Inainte de a posta tot felul de prostii, incercati sa cititi si ceea ce au scris altii.

micutZu' Deni18.02.2008 19:07

Mare greseala c nu l-ati admis pe danyi_racnari ... e foarte serios baiatu , si in fiecare zii isi face timp si pentru o fifa .... si in plus , daca raspuns gresit la o intrebare pusa aiurea (asta a fost nesimtirea lu roby) , ca io io as fii zic tot Olaroiu . Cei care fac testari , le fac superficial ... ca doar daia in campiontu trecut am avut 5 retrasi .... si campiontu ast o sa fie tot cam la fel ..... da parte buna e ca nu o sa retrogradez niciodata :P .

 

Le:sorry de offtopic :D

i0nutz8318.02.2008 20:01

@Deni: Ar trebui ca fiecare sa posteze aici exclusiv in numele lui. Oricum, testarile astea au generat cam multa agitatie aiurea. Aproape fiecare nou-inscris a avut un avocat printre userii vechi, motiv pentru care de acum incolo orice o asa-zisa "referinta" a voastra va fi considerata offtopic si tratata ca atare. Ca in fiecare an, userii au fost testati de persoane vechi si serioase, comentariile voastre sunt de prisos, explicabile doar prin frustrarea de a nu va vedea, pe voi sau prietenii vostri virtuali, admisi in campionat.

 

Topic inchis