Pentru a doua oara consecutiv în decurs de o saptamana:
Ore,ore/multumim Rapidule !
Prima data a fost duminica trecuta când Rapid a "refuzat" sa se apropie foarte mult de noi,atunci când pierdusem la Galati.A facut meci egal în Giulesti,cu Alba Iulia.
A doua oara,este dupa acel minunat gol al lui Burdujan din ultimul minut de joc,împotriva lui Dinamo.Gol care a consfintit un rezultat de egalitate si ne-a oferit sansa de a ne departa la 4 puncte de Dinamo.Aceste 4 puncte în cele 4 etape care au mai ramas,reprezinta aproximativ 70% sanse de a redeveni campioni!
Ore,ore/multumim Rapidule!
