FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tottenham Hotspurs

Dany's17.02.2008 14:57

Am deschis acest topic pentru toti fanii echipei Tottenham Hotspurs de pe forum,aici toate rezultatele si pozele jucatorilor echipei londoneze

7085_6.jpg

berbatov.jpg

Dawson.jpg

Keane.jpg

King.jpg

Lennon.jpg

Robinson.jpg

Keane.jpg

BENT.jpg

BOATENG.jpg

Creny.jpg

O__HAra.jpg

malbranque.jpg

EKOTTO.jpg

Ghaly.jpg

Chimbonda.jpg

G_BAle.jpg

Huddlestone.jpg

gardner.jpg

Taarabt.jpg

WoodGate.jpg

baraJa17.02.2008 17:12

Nu sunt cel mai mare fan al lor dar pot spune ca nici nu imi displac!O echipe destul de bogata..care an de an are pretentii ridicate dar din pacate nu se ridica niciodata!Poate reuseste juande Ramos, dar in orice caz nu sezonul asta...poate de la anul`!Au mare nevoie de 2 fundasi laterali de mare valoare(desi Bale tinde sa devina un mare fundas,din pacate s-a accidentat si v-a lipsi mult)!Oricum liderul este clar berbatov care in tandem cu Keane sunt ucigatori..mai ales pe contre!

c.ronaldo1717.02.2008 17:15

Martin Jol, fost antrenor Tottenham: "Dinamo este cea mai bune echipa din Romania, daca excludem Steaua."

Dany's17.02.2008 17:18

Sa ne aducem aminte scorul dintre Totteanham si Dinamo a fost de 3-1,meci in care Dinamo nu a aratat mai nimic in afara de golul lui Mendy daca imi aduc bine aminte

steaua_gloria17.02.2008 17:19

Berbatov este cu siguranta cel mai bun jucator al lui Tottenham ,desi dupa mine, cel mai TALENTAT este Defoe. Il admir, insa acum se afla in cadere de forma si se spune ca este pus pe lista plecarilor.

 

PS: Se pare ca sunt in urma cu stirile.Defoe a semnat cu Portsmouth.

Dany's17.02.2008 17:21
Berbatov este cu siguranta cel mai bun jucator al lui Tottenham ,desi dupa mine, cel mai TALENTAT este Defoe. Il admir, insa acum se afla in cadere de forma si se spune ca este pus pe lista plecarilor.

Asa era dar Defoe deja a plecat la Portsmouth de o saptamana marcand impotriva lui Chelsea

stelistu_618.02.2008 16:01

Inafara de acest Defoe, mai sunt si Aaron Lennon, Gareth Bale, Huddlestone, etc. Toti sunt de viitor...

Dany's20.02.2008 15:03

Tottenham FC - Slavia Praga,returul in Cupa UEFA se va disputa maine de la ora 21:45

In mansa tur scorul a fost de 2-1 in favoarea lui Tottenham

(Keane 5',Berbatov 30')

P.S. Clubul a fost Fondat in anul 1882 sub numele de "Hotspur FC"

Stadionul "White Hart Lane" are o capacitate de 36.200 locuri.

slavia_prague.gif

100px_Tottenham_Hotspur_Badge.png

DelPiero1020.02.2008 16:28

Tottenham are o echipa buna!Campionatul englez este unul extrem de puternic acum!Daca era in Spania sau chiar Italia,sunt sigur ca londonezii ocupau in loc de CL!

alexynho21.02.2008 21:05

Pana la venirea lui Juande Ramos, londonezii nu au avut un antrenor care sa puna in valoare talentul unor fotbalisti ca Berbatov, Keane, Jenas, Lennon ... sau daca reuseau, reuseau doar cu o parte, restul avand evolutii modeste ... sper sa fie o finala de Cupa UEFA, Fiorentina - Tottenham ... pentru ca ar fi singurul meci, in care nu as avea o favorita :)

Dany's22.02.2008 12:55

Mansa retur din 16-imile cupei UEFA Tottenaham - Slavia Praga s-a terminat la eglitate 1-1 Tottenaham merge mai departe in optimi gratie victoriei de la Praga scor 2-1

Dany's01.03.2008 22:36

Birmingham 4-1 Tottenham

Tottenham la Pamant dupa victoria cu 2-1 in fata lui Chelsea din cupa

Dany's22.03.2008 20:35

Tottenham 0-1 PSV

PSV 0-1 Tottenham

Meci castigat de PSV dupa executarea loviturilor de la 11 m

 

 

Manchester City 2 - 1 Tottenham in campionat

Tottenham 4 - 4 Chelsea meci dramatic

Tottenham 2 - 0 Portsmouth

Tottenham 1 - 4 Newcastle

Blackburn 1 - 1 Tottenham

redondo19.01.2009 10:27

Tottenham-Portsmouth 1-1,un meci in care gazdele au jucat extraordinar dar au avut mult ghinion. Nu-mi vine sa cred ca aceasta echipa este pe ultimul loc....cu siguranta nu merita sa joace in Liga a doua.

steaua_gloria19.01.2009 12:56

Cu tottenham in Liga a 2-a ! m-am saturat de supervedete care joaca bambilici ! :wanker:

maye23.02.2009 23:53

Hull City - Tottenham 1-2 .goluri A.Lennon si Woodgate.