Premiera! Primele poze cu noul tricou al nationalei Romaniei pentru Euro 2008!
INTRA AICI SI VEZI NOUL TRICOU !!!
Ce parere aveti de noul tricou al nationalei Romaniei?
Premiera! Primele poze cu noul tricou al nationalei Romaniei pentru Euro 2008!
INTRA AICI SI VEZI NOUL TRICOU !!!
Ce parere aveti de noul tricou al nationalei Romaniei?
Foarte galben
)
Sincer sa fiu mi-a placut mai mult modelul din calificari...
e frumusel
)... e foarte ... viu colorat
inspira optimism :X
Nu conteaza culoarea, tot ce conteaza e jocul echipei. steagro
Speram sa fie ceva mai asimetric, mai modern, mai cool. Totusi arata destul de ok, dar parca doar pentru acum 5-6 ani...
arata bine........cu totul ca se putea si mai mult rosu sau albastru(sau ambele)
steagro
cam galben dar merge
Important este cum va juca nationala, nu echipamentu`
, totusi imi plac tricourile... ![]()
e exact cum era cel de antrenament facut tot de adidas
NICE!!!!!!!!!!!!!! ![]()
sper sa en paorte noroc steagro
Mie unu imi place E chiar tare sper sa se simta bine in el Si sa joaca cat mai bine i-au imbracat i-au incaltat acum sa dea drumu la treaba steagro
Dupa cum spun ziaristii de obicei un nou echipament poate face diferenta ^^
cam palid
nationala ne vrea in galben ![]()
Cel mai naspa model de cand ma uit eu la nationala Romaniei la meciuri adica din 92
e la fel nu inteleg ce i-a facut dar nu prea conteaza tricou conteaza mult mai mult cum joaca!!