FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Premiera! Primele Poze Cu Noul Tricou Al Romaniei Pentru Euro 2008!

serban_m717.02.2008 08:10

Premiera! Primele poze cu noul tricou al nationalei Romaniei pentru Euro 2008!

 

INTRA AICI SI VEZI NOUL TRICOU !!!

 

Ce parere aveti de noul tricou al nationalei Romaniei?

lucvald-190217.02.2008 08:35

Foarte galben :)))

MoWeed17.02.2008 08:35

Sincer sa fiu mi-a placut mai mult modelul din calificari...

Catalyn0717.02.2008 10:39

e frumusel ;))... e foarte ... viu colorat :)) inspira optimism :X

steaua_gloria17.02.2008 12:28

Nu conteaza culoarea, tot ce conteaza e jocul echipei. steagro

weeezer21.03.2008 15:49

Speram sa fie ceva mai asimetric, mai modern, mai cool. Totusi arata destul de ok, dar parca doar pentru acum 5-6 ani...

ronaldo_020108.04.2008 12:52

arata bine........cu totul ca se putea si mai mult rosu sau albastru(sau ambele)

Ionutjoss09.04.2008 19:59

:dry: steagro

 

cam galben dar merge

stelistu_609.04.2008 20:11

Important este cum va juca nationala, nu echipamentu` :dry:, totusi imi plac tricourile... :D

NIXo18.04.2008 10:47

e exact cum era cel de antrenament facut tot de adidas

bossy26.04.2008 21:53

NICE!!!!!!!!!!!!!! :thumbsup:

.Ax3L.09.05.2008 12:32

sper sa en paorte noroc steagro

JustBe09.05.2008 14:53

Mie unu imi place E chiar tare sper sa se simta bine in el Si sa joaca cat mai bine i-au imbracat i-au incaltat acum sa dea drumu la treaba steagro

Kalmarulez11.05.2008 14:29

Dupa cum spun ziaristii de obicei un nou echipament poate face diferenta ^^

1uLy4Nn27.05.2008 12:20

cam palid :)) nationala ne vrea in galben :P

bijoux_bz27.05.2008 12:42

Cel mai naspa model de cand ma uit eu la nationala Romaniei la meciuri adica din 92

Fc Alin11.08.2008 13:28

e la fel nu inteleg ce i-a facut dar nu prea conteaza tricou conteaza mult mai mult cum joaca!!