pentru cei care se considera Stelisti nu pentru oiile lu' Jiji, ce ar face Berbecali dak si-ar gasi masina (maybachul lui) devastat, la meciul cu Dinamo, masina era departe de locul unde ar trebuie sa fie adik la ora la care am intrat eu, cum ne putem razbuna pe dobitocul asta, incultul asta? A ajuns sa tzina in birou la el copia dupa Cupa Campioniilor din 1986, ca parca ii apartine lui..OIER PROST!...si MM Stoica, cel mai mare cretin din Galati din epoca moderna, se mai si lauda ca in spatele suporterului batut era nevasta-sa si fata lui...le-a aratat cum stie el sa bata, daca nu erau oamenii lu' Jiji il linsau ..pe dobitoc, jandarmii au asistat neputinciosi, dak se bateau 2 suporteri, interveneau in 2 secunde dar asa, nu le-a pasat.....DOBITOCI...eu vreau sa plece Jiji si cu MM, sa ne lase in pace fiecare cu Combinatul si cu turma lui...Steaua nu trebuie sa fie condusa de 2 papagali...ne facem de ras cu astia in Europa...Rusine, Rusine, Rusine sa va fie!..........Jiji lasa-ne, du-te mulge oiile
P.S. Bani n-au valoare faptele conteaza, STELISTI se nasc nu se inventeaza....Forza Steaua Bucuresti...
P.S.2 Care vrea sa-i sparga masina oierului???
