FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Transhumanta suporterilor in Ghencea in pericol?

vampyrr15.05.2005 12:41

Ce a vrut sa demonstreze Madame m? sa vada familia lui ca e viril, si probabil doar in conditiile astea(inconjurat de 3 bodiguarzi)poate lovi si el un barbat 8O. ce se intampla in Ghencea nu mai e fotbal ci doar o orchestratie nereusita dirijata cu profund antitalent de Voievodul Becali si de prelungirea mai putin virila a acestuia care ESTE!! Acum cand ce inseamna "descalecatul" ursului in barlogul Ghencea am vrea tare mult sa i vedem incalecatul pe o şa!!!"a gresit dar nu l voi sanctiona" spune Becali, asta inseamna ca sunt tolerate si incurajate astfel de gesturi? pai in conditiile astea ma lipsesc bucuros de a veni pe stadion pentru ca asa cum i s a intamplat acelui suporter se poate intampla oricui!!!!!!!!! Nevroticul impaiat de MM n ar putea sa se simta protejat si sa se exprime delicat cum a facut o sambata. orice schimbare in bine presupune o pierdere in acest caz, astfel pentru binele Stelei titlul trebuie pierdut in acest an, asta fiind cea mai mare pedeapsa pentru cei doi Stan si Bran. Aceste lucruri sunt spuse de un stelist convins