FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

DREPTATE!

Allen15.05.2005 08:23

Sper din tot sufletul sa pierdem campionatul acesta, precum si toate cele care vor urma, sa pierdem toate meciurile cu rivalii, sa retrogradam si sa nu mai vina nici un suporter la stadion, poate atunci vom scapa in sfarsit de parazitii astia care ne-au facut inca o data clubul de ras.

 

 

TRUP SI SUFLET PT CULORI!

FANATIK RED-BLUE15.05.2005 11:05

Inapoi pe dol allen!!!!!!!!!!!!!

giuliano15.05.2005 12:57

Paranoia din tribuna oficiala a inceput sa ne viruseze si noua capetele?! Mai bine le dam foc de pe acum decat sa asteptam sa plece ei dupa un asemenea scenariu halucinant. Oricum, daca nu luam titlul va fi razboi!

Alecu15.05.2005 13:36

ba nu noi n-ar trebui sa venim la stadion ci ei sa stea acolo unde le e locu ca ne-am saturat de atatea promisiuni si atatea gesturi de taranoi prosti!O data si-o data o sa se faca si dreptate!

Jackass15.05.2005 17:48

aberezi total!!

astia sunt vb ta "niste paraziti", nu scapi de ei orice ar fi! cu asa "stelisti" nu avem nevoie de dusmani!! :roll:

reddog19.05.2005 11:04

Ce aveti??? Stati linistiti ca meciurile cu Bacaul si Poli sunt ca si jucate, iar cu Brasovul va fi al naibii de simplu pentru voi. Nu mai aveti cu cine pierde, decat daca s-ar juca corect...