Sper din tot sufletul sa pierdem campionatul acesta, precum si toate cele care vor urma, sa pierdem toate meciurile cu rivalii, sa retrogradam si sa nu mai vina nici un suporter la stadion, poate atunci vom scapa in sfarsit de parazitii astia care ne-au facut inca o data clubul de ras.
TRUP SI SUFLET PT CULORI!
