13.02.2008 15:15
1. niculaeflorinel - yamasha_tusca
2. power_steaua_6 - adinutza_bertha
Meciurile se joaca in dubla mansa, host la alegere, obligatoriu cu echipele din campionat. Daca dupa doua meciuri este egalitate, se disputa meci decisiv pana la 11m daca este nevoie.
Termen - limita: vineri 15 februarie ora 11.00
Castigatorii vor juca in Divizia A, invinsii in Divizia B.
