FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Baraje

i0nutz8313.02.2008 15:15

1. niculaeflorinel - yamasha_tusca

 

2. power_steaua_6 - adinutza_bertha

 

Meciurile se joaca in dubla mansa, host la alegere, obligatoriu cu echipele din campionat. Daca dupa doua meciuri este egalitate, se disputa meci decisiv pana la 11m daca este nevoie.

 

Termen - limita: vineri 15 februarie ora 11.00

 

Castigatorii vor juca in Divizia A, invinsii in Divizia B.

PoWeR13.02.2008 20:12

exact de ce ma temeam nu am scapat ... va trebui sa joc cu un bun prieten :(

Allexx10x14.02.2008 11:34

niculaeflorinel 1-1 yamasha_tusca

niculaeflorinel 2-0 yamasha_tusca

 

raman in A :D

:steag_steaua_ro:

PoWeR14.02.2008 14:26
power_steaua_6 - adinutza_bertha 1-0 0-0 -> 1-0
Paradise_Lost14.02.2008 15:57

Power, o sa platesti scump pentru asta :Dfular-campionii

PoWeR14.02.2008 22:07

vom mai vedea, paradise, vom mai vedea ....