13.02.2008 14:25
Salutare, ni s-a reprosat public chiar de catre un membru al asociatiei, care a participat la un concurs acum 4 luni si nu si-a primit premiul. Din pacate chiar se pare ca s-a uitat acordarea acelui premiu, asa ca hai sa nu mai stam pe ganduri si sa ne reparam greselile.
Mai pe larg, trebuie cumparat cu card foto compact flash, de 2gb. Eu am gasit la emag(zona semanatoarea), un card kingston la 66,63 ron http://www.emag.ro/carduri_memorie/card-me...sh-2gb--pCF2GB_
Deci, cine are drum pe acolo sau sta in zona, si poate sa treaca sa il cumpere?(banii probabil ii va recupera in 2-3 zile). Factura emisa trebuie sa fie pe numele asociatiei.
Daca nu poate nimeni pana vineri, o sa trec eu sa il iau.
O zi buna!
