ba fratilor a inebunit lumea?asa rau am ajuns sa ne batem pe la oficiala,sa-i hulim pe fotbalisti si atunci cand castiga.Pai cum vreti ma sa luam titlu asa???Sa speram totusi ca o sa ne revenim si noi si ei si maine seara un egal in groapa o sa ne faca campioni!hai bafta si mai vb!
