master_of_chaos12.02.2008 18:14
Salut,sunt un fan Steaua si propun un java chat pentru suporterii stelisti.Am facut chat-ul astept doar acordul vostru.Oricum dak doriti sa-l vedeti accesati adresa asta: http://cerberus.twilightparadox.com/~juliet/pjirc/ .Deasemenea merge si cu mIrc.O zi buna si astept raspunsuri.
master_of_chaos12.02.2008 18:34
Salut,sunt un fan Steaua si propun un java chat pentru suporterii stelisti.Am facut chat-ul astept doar acordul vostru.Oricum dak doriti sa-l vedeti accesati adresa asta:
http://cerberus.twilightparadox.com/~juliet/pjirc/ .Deasemenea merge si cu mIrc.O zi buna si astept raspunsuri.
Oh,scuze atrebuit sa mut de acolo adresa asta functioneaza: http://cerberus.twilightparadox.com/mu_java/ .