FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

sluga umila a patronului!

4ZA STEAUA14.05.2005 21:04

oare caracterul e ceva prea mult pentru mhemhe?

mhemhe e oaia ciobanului dupa cum bine se poate pronunta numele slugii!

Alecu15.05.2005 11:34

DA MA O SLUGA DE KAKAT SI UN SCLAV IMPERIAL CE SA MAI ZIC SI EU NISTE OAMENI DE NIMIC!!!