14.05.2005 21:04
oare caracterul e ceva prea mult pentru mhemhe?
mhemhe e oaia ciobanului dupa cum bine se poate pronunta numele slugii!
oare caracterul e ceva prea mult pentru mhemhe?
mhemhe e oaia ciobanului dupa cum bine se poate pronunta numele slugii!
DA MA O SLUGA DE KAKAT SI UN SCLAV IMPERIAL CE SA MAI ZIC SI EU NISTE OAMENI DE NIMIC!!!