FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce atacanti i s-ar potrivi Stelei?

radoi614.05.2005 16:42

Eu cred ca punctul slab al Stelei e atacul.Ce atacantzi din Romania credetzi ca ar face fatza la Steaua

Motanu D14.05.2005 17:56

Clar: Ibrahimovici si van Nistelrooy.