14.05.2005 16:42
Eu cred ca punctul slab al Stelei e atacul.Ce atacantzi din Romania credetzi ca ar face fatza la Steaua
Eu cred ca punctul slab al Stelei e atacul.Ce atacantzi din Romania credetzi ca ar face fatza la Steaua
Clar: Ibrahimovici si van Nistelrooy.