Ce i-a apucat si pe astia sa faca figuri acuma cu noi , odihnim titularii , bla , bla , ce mama dracului e asta , mai nesimtitilor . Dupa ce ca nu luati decat 2-3 puncte in retur mai faceti si declaratii sforaitoare ... De ce nu recunosti Sunda ca te-ai prins de abia acum ca rezervele sunt mai bune cu titularii , asta cred eu si sper sa fie asta . Innebunesc cum dau unii ocazia sa fim acuzati de manevre. Si daca erati cu muraturile pe care le aveti va maturam oricum.
