FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cadou de ziua mea

Bogdan4Steaua14.05.2005 00:46

Astazi e ziua mea, implinesc 22 de ani si cel mai frumos cadou pe care mi l-ar putea face Steaua ar fi chiar titlul cu numarul 22! Mandru ca sunt stelist...

 

Hai Steaua!

reddog14.05.2005 00:48

La multi ani, Bogdane! Sa ti se implineasca toate dorintele, mai putin una... :wink:

Jackass14.05.2005 09:25

:D la multi ani!

fi sigur ca mare ta dorinta se va indeplini!!

Neaga8814.05.2005 09:27

La multzi ani ! Frumos ... sa dea Domnu sa tzi se indeplineasca dorintza ! ca oricum asta cred ca e dorintza oricaruia dintre noi :) ! DOAR NOI ... SPRE 22 !!!

sorinb14.05.2005 09:53

LA MULTZI ANI! Sper ca ziua ta de nashtere sa fie infrumusetzata de o victorie cu CFR, dar mai ales de castigarea titlului cu nr. 22!

SHAYAN14.05.2005 10:13

LA MULTI ANI!! ceea ce-ti doresti tu ne dorim si noi,asa ca poate si cu un pic de sansa o sa vina si titlul.

SSK14.05.2005 16:20

La multi ani ! :)

doar_stelist14.05.2005 22:31

LA MULTI ANI!

ai grija sa nu primesti un cadou de la MM.

pe bune LA MULTI ANI

Bogdan4Steaua11.06.2005 20:31

Mi s-a indeplinit dorinta. 22 ani - 22 de titluri!!!

 

Felicitari Steaua!!!

Virgil12.06.2005 03:58

Repeta-ti dorinta si pentru sezonul urmator.Noi cu siguranta o vom face.

elvis12.06.2005 07:00
Astazi e ziua mea, implinesc 22 de ani si cel mai frumos cadou pe care mi l-ar putea face Steaua(Campioana Romaniei 2005) ar fi chiar titlul cu numarul 22! Mandru ca sunt stelist...

 

 Hai Steaua(Campioana Romaniei 2005)!

La Multi Ani!

Sa-ti se implineasca dorintele in fiecare an, sa-ti sarbatoresti anii impliniti cu tot atatea titluri de campioana ca si Steaua!

Multumim Steaua!

ADRIAN PACURAR12.06.2005 07:33

LA MULTI ANI si la cat mai multe zile din astea!