FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

hihihi FORTZA VICTORIA APG !

Neaga8813.05.2005 23:42

apropo ... din lipsa de ocupatzi si din placere ... m-am inscris si io la un club de fotbal ... :))) ca demult n-am mai fost la antrenamente si mi-era dor ... chiar daca nu vrea neaaparat sa-l fac de performantza .. ma duc, ca si asa acasa n-am ce face ! am fost joi prima oara si duminica am meci deja ... si m-a si chemat antrenoru :D, scuza-tzi-mi modestia :D, si l-am intrebat pey io cum o sa joc domn' profesor .. si mi-a zis : "taci ma ca n-ai tu treaba, tu vii acolo si vezi sa-tzi iei ghete si aparatori" :D !!!