FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

ar mai fi o sectziune ...

Neaga8813.05.2005 23:21

ar mai fi ceva de adaugat, dupa mine : o sectziune de download, care sa cuprinda multe articole cu si despre Steaua, wallpapere, skinuri de winamp, poze, cantece din galerie inregistrate in format mp3, filmuletze, screen severe ... etc ... ar fi mishto !

reddog13.05.2005 23:24

Saracii admini, ii inebuniti.

Neaga8813.05.2005 23:27

hmmm ... poate ... dar io n-am obligat pe nimeni ... doar am spus ce mi-ar placea .. acum asta e ... nu depinde numai de mine sau de ei ... depinde si de timp ... si de materiale ...

reddog13.05.2005 23:32

Probabil ca materiale sunt, dar timp, rabdare...

Stanici25.06.2010 19:29
Probabil ca materiale sunt, dar timp, rabdare...

 

Huh? Catel, ai inviat?

 

@neaga. Ai partea cu torentii la dispozitie. Cat despre downloadat. Fa-ti un pustiu de bine si ia un d-ala de luat de pe youtube. Asa, downloadezi ce vrei tu din "video"

MoWeed25.06.2010 19:31

Ce ai fumat Dorule? Topicul are 5 ani, chiar crezi ca-ti raspunde cineva?

danimarcu25.06.2010 19:51
Ce ai fumat Dorule? Topicul are 5 ani, chiar crezi ca-ti raspunde cineva?

:D:D

Azzido25.06.2010 20:04
Huh? Catel, ai inviat?

 

@neaga. Ai partea cu torentii la dispozitie. Cat despre downloadat. Fa-ti un pustiu de bine si ia un d-ala de luat de pe youtube. Asa, downloadezi ce vrei tu din "video"

vai de plm. asta a fost o postare epica! :yeahh:

RobYnho25.06.2010 20:49

Dadusem eu un report la o postare aparuta pe acest topic astazi. Poate de asta s-a sesizat Doru. :))

David25.06.2010 21:45

Sa se mai zica ca moderatorii nu isi fac treaba!

Daniel-Ionut26.06.2010 07:22

Haha... prea tare ca sa nu comentez :w00t::))

Stanici si funky sud ala sau cum il cheama, ce "dezgroapa mortii" :D

LUPANU26.06.2010 08:01

ce aveti ma cu el... e drept si pe mine m-a apucat rasul !

 

dar stiti vorba aia... mai bine mai tarziu decat nicio data =))

 

 

STANICI..ai o bere de la mine!

Costi26.06.2010 23:26

=))...doar lui stanici i se putea intampla asta :))

Stanici28.06.2010 07:46

Mdea, imi asum epic failure.

axl28.06.2010 08:56

A se baga de seama ca eu n-am facut misto de tolomac.

dayra28.06.2010 09:57

Stanici, cum sa faci mah asa? =))) :)):))

Vlad Bogdan28.06.2010 10:40

=)))))) Stanici, mi-ai facut ziua! =))))

Care contesta faptul ca moderatorii sunt la post??? :naughty:

Marius28.06.2010 11:19

ce-ai ba cu reddog? =))))))))))))

Fane28.06.2010 11:24
ce-ai ba cu reddog? =))))))))))))

 

L-a mancat pe Robyno degetele sa dea si el un report la niste postari de prin 2005 si Stanici a fost mai vigilent decat altii :D

 

RobYnho28.06.2010 11:26
L-a mancat pe Robyno degetele sa dea si el un report la niste postari de prin 2005

 

Am dat report la o postare care aparuse acum 2-3 zile pe acest topic. :)

Acea postare aparea si la "Discutii libere" si a fost si de acolo stearsa.

MoWeed28.06.2010 12:04

Da, da!

Vezi mah Stanici ce se intampla cand te iei dupa Roby?