ar mai fi ceva de adaugat, dupa mine : o sectziune de download, care sa cuprinda multe articole cu si despre Steaua, wallpapere, skinuri de winamp, poze, cantece din galerie inregistrate in format mp3, filmuletze, screen severe ... etc ... ar fi mishto !
