Ce sunt cu aberatiile aste "Zenga antrenor expirat"??? :x :x :evil: v-ati pierdut cumpatul? Zenga a preluat echipa cind nimeni nu ar fi riscat sa o faca si a facuto sa joace cel mai modern fotbal din tara, a duso in primavara europeana, o mentine pe primul loc cu 5 etape inainte de final. Au fost citeva meciuri nereusite din cauza oboselii jucatorilor, atita tot. Munca unui antrenor si calitatile lui sunt dovedite de rezultate; la Steaua ele s-au vazut in acest sezon.
Halal suporteri: dupa meciul cu Dinamo, Craiova "Ce bine a gindit Zenga meciul, a marcat, dupa care s-a aparat" acum "Zenga antrenor expirat, stie numai sa se apere"
voua va trebuie antrenor nou la fiecare 2 etape. Rusine!!!!! Rusine!!!! Rusine!!!!