FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sectiune noua a peluzelor

Adi12.05.2005 16:28

Ar fi buna o sectiune a peluzelor, in care sa fie prezentate grupurile din peluze, cele mai reusite coregrafii ale ambelor peluze + sa scriti citeva articole despre viata ultrasilor, cum se fac coregrafiile, incidente dintre galerii, ma rog de toate: istorie, fotografii, filmulete

reddog13.05.2005 22:46

Pai nu exista deja asa ceva???? :roll:

Adi14.05.2005 07:49

din cite am vazut eu nu este. Poate sunt eu neatent...