FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pauza ?

i0nutz8302.02.2008 12:53

Suntem la final de sezon; ce ziceti, incepem imediat sau luam o pauza de 8-10 zile ?

 

In alta ordine de idei, cine ar vrea sa se ocupe de Liga 2 ? Astept autopropuneri !

GOD02.02.2008 12:55

De Liga 2 ma ocup eu ,e doar o propunere.

sau lasati-l pe robyhno.

ManiaCU02.02.2008 12:56

Incepem direct ... nu mai stam la discutii ! La munca , nu la intins mana...

Propun sa-l lasam pe Robynho sa se ocupe in continuare de Liga 2.

klaus_e8902.02.2008 12:56

eu zic fara pauza ...

i0nutz8302.02.2008 12:57

@god, asta era topic dedicat celor care activeaza in campionatul nostru. Multumim ca te gandesti la noi, dar atat !

RobYnho02.02.2008 13:01
Incepem direct ... nu mai stam la discutii ! La munca , nu la intins mana...

 

 

 

 

La fel zic si yo + ca e vacanta alea-alea. Mai merge un meci - doua pe langa un chestionar. ;))

ronaldo_020102.02.2008 13:06

sa incepem direct ........e mai bine+ca e vacanta de o saptaman:X:X

EMPORiO02.02.2008 13:08

Eu zic sa incepem direct..

mihai141102.02.2008 13:40

incepem direct,ioane daca vrei ajutor la Liga 1 ma ofer eu....sa pun etape :)))

crist3a02.02.2008 14:29

eu zic sa incepem direct.....si de Liga II sa se ocupe 2 oameni....unu clasament unu etape...ce zicectzi?:D

i0nutz8302.02.2008 15:55

E de ajuns un singur om..

crist3a02.02.2008 16:24

ok da am vazut ca se posteaza mai greu etapele si propuneam si eu:P....ok at e bn sa ramana robynho

micutZu' Deni02.02.2008 18:45

Sa fie pauza de 10 zile ... ca doar e vananta se mai distreza si omu , nu sta numai la fifa . Si de Divizia B sa se ocupe Robynho si cu inca un voluntar , pentru ca lumea posteaza tarziu etapele , mai sunt si astia de se retrag ... mai e si clasamentu . Deci succes in continuare ! :)

blindica02.02.2008 20:03

Vacanta, ca dupa sesiune , parca as pleca din Bucuresti.

alexxx_tzupy02.02.2008 22:14

ar merge o pauza de 7 zile asa :D

RobYnho03.02.2008 18:02
Si de Divizia B sa se ocupe Robynho

 

Stai sa mai si vreau acest lucru.

micutZu' Deni05.02.2008 17:25

Rectific . Nu mai vreau sa fie robynho in B , ca nu a fost deloc corect de i-a facut lu dragutzu_89 .... da pauza tot e binevenita :D

ronaldo_020105.02.2008 17:34
Rectific . Nu mai vreau sa fie robynho in B , ca nu a fost deloc corect de i-a facut lu dragutzu_89 .... da pauza tot e binevenita :D

LOL da ce i-a facut ???l-a batut,l-a violat,ce i-a facut????????nu e normal sa fie dat afara daca nu joaca meciurile si posteaza ca cere amanari abia dupa ce roby face clasament cu toate meciurile lui anulate???E FOARTE CORECT CE A FACUT!!!!!

i0nutz8305.02.2008 17:41

Incetati cu discutiile inutile ..

DannY_105.02.2008 20:12

Eu zic sa incepem direct..oricum dureaza cateva zile pana sunt testati toti cei care si-au depus candidatura ;)

branica06.02.2008 20:51

sa se inceapa direct , in Forza :x

marianb07.02.2008 16:24

om trai si om vedea :idea:

Dany's09.02.2008 16:35

Cine ne testeaza pe astia noi inscrisi si cine da note sa nu fie frauda:))

RobYnho09.02.2008 16:42

Toate la momentul lor. ;))