Am gãsit pe romaniansoccer.ro cã a și jucat la Steaua, 3 meciuri în sezonul 1999-2000. Are cineva detalii legate de lucrul ãsta?
Eu imi aduc aminte de acest lucru, dar n-as putea sa spun in ce meciuri a jucat.
Stiu doar ca Piturca l-a folosit foarte putin, maxim 20 de minute in fiecare joc. Sper sa imi aduc bine aminte si sa nu ofer informatii aiurea.
Mi-a lasat o impresie foarte buna, eu ramanand cu senzatia ca era peste absolut toti mijlocasii nostri de atunci. Tehnic, putea dribla scurt si sa se uite dupa atacanti demarcati, cauta bine spatiile libere.
Piti l-a folosit ca mijlocas stanga.
Eu de atunci imi aduc aminte ca a declarat ca echipa lui de suflet era Universitatea Craiova, iar imediat dupa vine Steaua.
LE: Dupa 13 luni, am vazut si eu acest topic. 