Cica la inceputul returului eram campioni deja,toata lumea ne ridica in slavi si eram cei mai buni si cei mai tari.Acum cand jucatorii ua cea mai mare nevoie de noi,suporterii,noi le adresam injurii si uitam ca nu cu mult timp in urma tot acesti jucatori ne scoteau in strada cu jocurile lor minunate din Europa si acum la nevoie cand ar trebui sa-i intelegem cel mai bine pt ca au avut un sezon incarcat noi ii hulim.Dar asa e romanu asta,pacat pt oamenii aceia care baga bani si suflet in Steaua!
