11.05.2005 07:56
La multi ani Sorine si mult succes!
La multi ani Sorine si mult succes!
La multzi ani Sorin Ghionea ! doar noi ... SPRE 22 !!!
LA MULTI ANI Ghionea!SPERAM SA RAMAI MAI MULT TIMP PRIN Ghencea!
MULTUMIM PENTRU PRESTATIILE FACUTE ATAT LA Steaua CAT SI LA ECHIPA NATIONALA!
LA MULTI ANI!!!!!!!!
La multi ani Sorin Ghionea! Bafta in continuare!!
La multi ani. Si lasa Steaua! :twisted: