FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

La multi ani GHIONEA!

stelista_cristea11.05.2005 07:56

La multi ani Sorine si mult succes!

Neaga8811.05.2005 08:13

La multzi ani Sorin Ghionea ! doar noi ... SPRE 22 !!!

fanatica11.05.2005 16:01

LA MULTI ANI Ghionea!SPERAM SA RAMAI MAI MULT TIMP PRIN Ghencea!

MULTUMIM PENTRU PRESTATIILE FACUTE ATAT LA Steaua CAT SI LA ECHIPA NATIONALA!

LA MULTI ANI!!!!!!!!

Bogdan4Steaua11.05.2005 21:32

La multi ani Sorin Ghionea! Bafta in continuare!!

reddog13.05.2005 15:15

La multi ani. Si lasa Steaua! :twisted: