FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Reclamatie

ciprian_127.01.2008 17:34
Nu stiu..

 

gooooglee stie :)

 

 

C.Ronalldo a facut practic reclama googelului . Putea sa nu spuna sau sa spuna simplu "nu stiu"

si adaugand "cauta si gaseste" sau "Steaua.FC.COm stie ".

 

Mi se pare reclama

bodanelu27.01.2008 17:44
:)))))))))))))))))))))
steaua_gloria27.01.2008 18:06
C.Ronalldo a facut practic reclama googelului .

 

 

Mi se pare reclama

Bine fiule, asa tu fii cuminte si ne spune noua totul.

Azzido28.01.2008 10:48

Wtf ?

inchis !

Gica Chioru30.01.2008 11:13

Bey, revizuiti lista cuvintelor interzise.

 

Vreau sa scriu Ceausestii au fost demni in fata m.ortii, nu Ceausestii au fost demni in fata *****.

Azzido06.02.2008 21:32
Bey, revizuiti lista cuvintelor interzise.

 

Vreau sa scriu Ceausestii au fost demni in fata m.ortii, nu Ceausestii au fost demni in fata *****.

am scos filtrul respectiv, acum primim si persoane decedate pe forum :biggrin: