Sper ca cineva din conducerea Stelei sa citeasca si parerile noastre de pe forum si sa tina cont de ele.Neaga e declarat de nenumarate ori ca vrea inapoi,iar ieri Gigi spunea ca daca nu are oferta pentru Hamu o sa-l aduca inapoi. Poate ca se mai poate razgandi Becali,poate ca si-a dat seama ca ar fi spre binele echipei sa-i aduca pe cei 2 oameni valorosi inapoi,poate se gandeste si la noi suporterii,cei care avem in inima doar Steaua.
VA VREM INAPOI BAIETI,ACUM MAI MULT CA ORICAND :!: :!: :!:
AVEM NEVOIE DE VOI :!: :!: :!:
