Am pus mai devreme un topic pe forum-ul "oficial" al clubului Steaua intitulat "Despre Hamu", in care imi exprimam parerea in legatura cu excluderea portarului nostru sau ma rog exportarului nostru, si prin care speram sa aflu daca mai sunt si alti suporteri in asentimentul meu si anume ca aceasta excudere s-a facut fara un temei sau logica din moment ce au existat acte de indisciplina mai agravante ma refer la Dumitru. Dupa 1 ora constat cu stupoare ca acest topic a fost scos din forum, si ma intreb ce rost mai are acel forum din moment ce exprimarea este cenzurata, pe forum aparand numai acele mesaje care nu deranjeaza.
Consider ca prin ceea ce fac nu ajuta clubul si in special persoanele care au un factor de decizie si care, intamplator, ar putea afla opinia suporterilor cu privire la anumite masuri luate.
