FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Am si eu nevoie de useri inregistrati

1uLy4Nn26.01.2008 11:53

Am un forum si am foarte mare nevoie de useri inregistrati. Nu dureaza decat 2 minute si oricum nu cred ca o sa va Para rau ca o faceti. forumul este destul de misto...Va multumesc anticipat si va astept parerile despre www.launpahardevorba.discutfree.com

 

www.launpahardevorba.discutfree.com