Asta e parerea mea ! Cred ca daca vom continua in felul asta se alege prafu' de Steaua si de inimile noastre ... ! totushi sa mai le dam o sansa ... pana la sfarsitul campionatului ... si daca, Doamne fereste, pierdem titlul ... SA FACEM UN PROTEST DE AMPLOARE ! Nu stiu exact cum sa-l facem ... dar de exemplu prin a striga totzi impotriva lui Becali + coregrafie (protest) ! Pe bune ... io abia ca m-ai suport ... voi ce parere avetzi ? Nu am si io macar un pic de dreptate ? Daca suntetzi de aceeasi parere cu mine va rog sa datzi idei de protest ! Steaua
