FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

[rezolvat][logistica]legitimatii Membri Ianuarie

SSK24.01.2008 16:36

Trebuie scoase si trimise legitimatiile pentru membrii din luna ianuarie. In jur de 11-12, daca nu ma insel. Echipa de logistica: luati legatura cu cine creeaza layoutul (George/Kustino), dati comanda, luati-le si trimiteti-le.

 

Deadline: luni, 4 februarie.

 

 

PS George/Kustino: nu-l uitati pe Ciubotaru Andrei-Ion, e mai la urma in db. E cel caruia nu i-a ajuns cardul data trecuta.

john_8631.01.2008 15:30

cardurile sunt gata, au fost achitate (132 ron) si urmeaza a fi trimise maine, 1 februarie