24.01.2008 16:36
Trebuie scoase si trimise legitimatiile pentru membrii din luna ianuarie. In jur de 11-12, daca nu ma insel. Echipa de logistica: luati legatura cu cine creeaza layoutul (George/Kustino), dati comanda, luati-le si trimiteti-le.
Deadline: luni, 4 februarie.
PS George/Kustino: nu-l uitati pe Ciubotaru Andrei-Ion, e mai la urma in db. E cel caruia nu i-a ajuns cardul data trecuta.
