FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cum Putem Aduce Moderatori ?

ciprian_124.01.2008 12:35

Cum se poate si cine vrea ? Cum putem ajunge ?

 

 

Simplu...cu bicicleta.

Topic inchis.

Azzido24.01.2008 17:59
Cum se poate si cine vrea ? Cum putem ajunge ?

 

 

Simplu...cu bicicleta.

Topic inchis.

 

moderator nu ajungi, esti ales dupa anumite criterii stabilite de aia mari si rai :wink: